×

Wiadomość

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Realizacje - Przemysł
Długa obecność na rynku, współpraca ze stałymi klientami i podejmowanie nowych wyzwań jest dowodem najwyższej jakości wykonywanych prac.

Realizujemy prace w ramach Projektu nr 873 pn. Wymiana Turbozespołu TG2 w Zakładach Azotowych Puławy S.A. w tym:

  • wykonanie fundamentów chłodni wentylatorowej i zbiornika wody uzupełniającej, pompowni wody chłodzącej wraz z pomieszczeniami elektrycznymi, żelbetowych kanałów elektrycznych, kanałów wody pochłodniczej,
  • instalacje rurociągów podziemnych,
  • instalacje sanitarne sieci zewnętrznych i chłodni - pompowni,
  • wykonanie dróg o nawierzchni betonowej (ok. 1110m2), placów i chodników z kostki brukowej (135m2)

Realizujemy Projekt nr 250004534/WNO/16 pt. Modernizacja pomieszczeń laboratorium lokal nr 2 w budynku E-40 w Zakładach Azotowych Puławy S.A., w zakres którego wchodzi wykonanie robót z branży budowlanej, elektrycznej oraz instalacyjnej w pomieszczeniach laboratorium w budynku E-40.

Zakończyliśmy montaż izolacji termicznej kanału powietrza zimnego HLA 11 i HLA 12 na zewnątrz kotłowni dla nowego bloku energetycznego nr 11.

Zakończyliśmy montaż izolacji termicznej zespołu elektrofiltrów ESP nr 1 i ESP nr 2 oraz kanałów spalin dla nowego bloku energetycznego nr 11.

Dostawa i montaż izolacji kanałów powietrza uszczelniającego HNW od klap na kanałach spalin do wentylatorów HNW wraz z wentylatorami, zaworami i kompensatorami - ok. 310m2 wraz z wykonaniem projektu w ramach zadania "Budowa bloku energetycznego na parametry nadkrytyczne opalanego węglem kamiennym o mocy 1075 MW w ENEA Wytwarzanie S.A."

Wykonanie izolacji instalacji odpopielania pod elektrofiltrami ESP1 i ESP2 Bloku nr 11 w Elektrowni Kozienice, izolacja zbiorników, rurociągów, kształtek i armatury - ok. 1400 m2

Modernizacja budynku Pakowni Siarczanu Amonu H-86

  • wymiana ścian podłużnych z płyt poliestrowych na płyty z poliwęglanu
  • zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych
  • wymiana pokrycia dachu nadbudówki
  • wymiana rynien i rur spustowych dachu głównego i dachu nadbudówki

Modernizacja pomieszczeń laboratoryjnych w budynku D-101 (Wydział Mocznika) w zakresie robót budowlanych oraz wykonania instalacji sanitarnych i elektrycznych

Modernizacja budynku sterowni H-65 w zakresie robót budowlanych oraz wykonania instalacji sanitarnych i elektrycznych

Przebudowa ścian zewnętrznych kotłowni Elektrociepłowni