×

Wiadomość

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

O firmie

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o. powstało w 1990r. Dziś jest konkurencyjnym, nowocześnie zarządzanym i znaczącym uczestnikiem rynku budowlanego w regionie. Podstawowym profilem działalności Spółki wynikającym z długoletniej tradycji są roboty termoizolacyjne i antykorozyjne oraz usługi ogólnobudowlane, wykonawstwo, remonty i modernizacje obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, wykonawstwo placów i dróg, zagospodarowanie terenów zielonych, wykonawstwo basenów, boisk i hal sportowych, prace rusztowaniowe, montaż konstrukcji żelbetowych, wykonawstwo wykładzin chemoodpornych, pokrycia dachowe.

Działalność Przedsiębiorstwa Remontowo - Budowlanego TERMOCHEM Sp. z o.o. cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów Spółka realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane.  

Od 1999r jesteśmy stale obecni na rynkach Europy Zachodniej: w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w krajach skandynawskich, gdzie świadczymy usługi dla największych firm światowych z branży chemicznej i energetycznej.

Misja i strategia

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez terminowe dostarczanie usług najwyższej jakości, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań prawnych, dbałości o bezpieczeństwo pracowników i otaczające środowisko.

Strategia P.R.B. TERMOCHEM Sp. z o.o. na najbliższe lata zakłada stabilny i systematyczny rozwój Spółki poprzez utrzymanie dobrej pozycji na rynku krajowym, zwiększenie eksportu, rozbudowę mocy produkcyjnych, inwestowanie w nowe technologie i sprzęt, ciągłe doskonalenie systemów zarządzania, przy jednoczesnej kontynuacji działań mających za zadanie redukcję kosztów operacyjnych.

Systemy zarządzania
Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP
ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

Postrzegamy satysfakcję Klienta, bezpieczeństwo i dbałość o środowisko jako klucz do realizacji naszych celów biznesowych oraz filar sukcesu rynkowego i rozwoju firmy. Nieustannie doskonalimy jakość naszych procesów i usług oraz stale pracujemy nad poprawą bezpieczeństwa pracy oraz minimalizacją negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko. Wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP oraz realizowana zgodnie z nim Polityka Jakości, Środowiska i BHP jest elementem strategii ciągłego doskonalenia działalności firmy, a ulepszanie systemu wiąże się z zaspokojeniem oczekiwań Klientów oraz aspiracji kierownictwa i pracowników Spółki.

Certyfikaty
  • Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego
  • Certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
  • Certyfikat Krajowego Rejestru Długów
  • Certyfikat Przejrzysta Firma
  • 1