×

Wiadomość

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Aktualności

Realizujemy prace w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa i przebudowa budynku zwierzętarni" dla potrzeb Państwowego Instytutu Weterynaryjnego - Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach

Realizujemy prace związane z wykonaniem elewacji i dachów na budynkach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach

Realizujemy zadanie kompleksowego wykonania izolacji termicznej w ramach inwestycji pn. "Budowa Bloku Energetycznego w oparciu o paliwo węglowe w Puławach"

Realizujemy prace związane z przebudową części A i B ACK Chatki Żaka UMCS w Lublinie w ramach konsorcjum z lubelską firmą DAJK P.H.U. Maciej Kańczugowski.

Rozpoczeliśmy realizację zadań w ramach projektu 1010 pn. Modernizacja instalacji kwasu azotowego oraz budowa nowych instalacji kwasu azotowego, neutralizacji i produkcji nowych nawozów na bazie kwasu azotowego.

Rozpoczęliśmy realizację zadania "Przebudowa Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika w Puławach - etap I", które swoim zakresem obejmuje rozbudowę i kompleksową przebudowę oraz termomodernizację Budynku Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika" przy ulicy Wojska Polskiego w Puławach.

Realizujemy prace przy budowie Wytwórni Nawozów Granulowanych na bazie saletry amonowej w ramach projektu 971 w Zakładach Azotowych Puławy S.A. w zakresie robót ziemnych, robót drogowych oraz wykonania fundamentów i konstrukcji żelbetowych pod budynki i budowle.