Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

×

Wiadomość

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

  • Simple Item 1
    Najwyższa jakość
  • 1
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o. realizuje usługi budowlane na terenie Polski oraz Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższej jakości i bezpieczeństwa, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, a także z poszanowaniem środowiska naturalnego.
  • 27 lat doświadczenia na krajowym rynku
  • sprawdzona jakość i technologie
  • międzynarodowe aspiracje
Oferta
Doświadczenie i zaangażowanie kadry pracowniczej, park maszynowo-sprzętowy i zaplecze finansowe pozwalają nam na kompleksową i terminową realizcję usług dostosowanych do potrzeb i wymagań Klienta.
Realizacje
Długa obecność na rynku, współpraca ze stałymi klientami i podejmowanie nowych wyzwań jest dowodem najwyższej jakości wykonywanych prac.
  • 1
Aktualności

wtorek, 17 lipca 2018 r.

Informujemy, że w dniu 17 lipca 2018 r. dokonaliśmy wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu na dostawę „zestawu do wykrawania oraz cięcia poprzecznego blach wraz z oprogramowaniem podstawowym, oprogramowaniem seria kapturów i izometria rurociągów” oraz ”nożyc dźwigniowych stołowych ręcznych”, w podziale na dwie części zamówienia.

Zawiadomienie o wyborze oferty


poniedziałek, 2 lipca 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z pytaniami dotyczącymi ogłoszenia nr 1119699 zamieszczonego na stronie https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl w dniu 02.07.2018 r. dokonaliśmy modyfikacji treści przedmiotowego ogłoszenia.

Szczegółowe informacje dotyczące treści ogłoszenia nr 1119699 znajdziecie Państwo klikając na znak flagi Unii Europejskiej widoczny na naszej stronie lub na link https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1119699


wtorek, 19 czerwca 2018 r.

Informujemy, że w dniu 19.06.2018 r. dokonaliśmy upublicznienia zapytania ofertowego na dostawę „Zestawu do wykrawania oraz cięcia poprzecznego blach wraz z oprogramowaniem podstawowym, oprogramowaniem seria kapturów i izometria rurociągów” oraz „Nożyc dźwigniowych stołowych ręcznych”, w podziale na dwie części zamówienia, poprzez jego umieszczenie na stronie internetowej https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl pod nr ogłoszenia: 1119699.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowego ogłoszenia znajdziecie Państwo klikając na znak flagi Unii Europejskiej widoczny na naszej stronie.

logo UE